Drama na Etihadu: Pet golova, četiri penala i pobjeda Cityja

/

Na Etihadu je održan meč osmog kola engleskog Premiershipa između Manchester Cityja i Tottenhama koji se završio sa ubjedljivih 4-1 za domaće.

City je došao u vodstvo u 13. minuti, a nakon Aguerovog uspješnog iskorištavanja Lampardove asistencije. Slavlje domaćih nije dugo trajalo jer je samo dvije minute poslije Tottenham izjednačio preko Eriksena.

Prvi prelomni momenat bio je dosuđeni penal za City u 20. minuti nakon što je Erik Lamela žestoko startovao u šesnaestercu. Aguero je bio siguran za vodstvo od 2-1.

Dvanaest minuta poslije Aguero propušta priliku da povisi vodstvo. Argentincu Lloris brani penal koji je dosuđen nakon grubog starta Kaboulsa.

Drugo poluvrijeme donosi još jedan penal i to u 62. minuti. Ni gosti ne uspijevaju da realiziraju jer je Hart Soldadu odbranio šut u donji lijevi ugao.

Drugo poluvrijeme donosi još jedan penal i to u 62. minuti. Ni gosti ne uspijevaju da realiziraju jer je Hart Soldadu odbranio šut u donji lijevi ugao, piše Klix.

Ukoliko imate vijest a želite to podijeliti s nama pošaljite nam sadržaj putem kontakt forme. Ako imate najavu događaja ili poznajete neku osobu o kojoj biste voljeli da čitate budite slobodni da nas kontaktirate. Osim kontakt forme Vaše materijale možete slati i putem vibera na broj 061/388-818