Lana Pudar večeras u trećem finalu na Evropskom juniorskom prvenstvu

/

Najbolja bh. plivačica Lana Pudar (16) plasirala se u treće finale na Europskom juniorskom prvenstvu koje se održava u Bukureštu.

Lana je jučer osvojila zlato u disciplini 200 metara delfin, a sat kasnije se plasirala u finale u disciplini 50 metara delfin.

Sjajna bh. plivačica je osvojila drugo mjesto u svojoj polufinalnoj utrci sa vremenom 26.88.

Lanino vrijeme bilo je četvrto u obje polufinalne grupe.

Finalna utrka na programu je u danas od 17,05 sati po našem vremenu.

Podsjetimo, Lana je prije nekoliko dana osvojila i srebrenu medalju u disciplini 100 metara delfin, prenosi RTV Slon.

Ukoliko imate vijest a želite to podijeliti s nama pošaljite nam sadržaj putem kontakt forme. Ako imate najavu događaja ili poznajete neku osobu o kojoj biste voljeli da čitate budite slobodni da nas kontaktirate. Osim kontakt forme Vaše materijale možete slati i putem vibera na broj 061/388-818