Policijski službenici Policijske uprave Doboj lišili su slobode lica inicijala Ž. N. i J. T. iz Teslića, zbog osnova sumnje da su upotrebom vatrenog oružja nanijeli tjelesne povrede jednom licu sa područja grada Doboja.
Kako je saopćeno, Policijskoj upravi Doboj je istog dana u večernjim satima prijavljeno da je ispred porodične kuće na području grada Doboja došlo do upotrebe vatrenog oružja, kojom prilikom je jedno lice povrijeđeno.
Preduzimanjem zakonom propisanih mjera i radnji, policijski službenici su identifikovali osumnjičena lica i lišili ih slobode. Povrijeđeno lice je upućeno u bolnicu „Sveti apostol Luka“ Doboj, gdje mu je ukazana ljekarska pomoć.
O događaju je obaviješten dežurni tužilac Okružnog javnog tužilaštva Doboj, pod čijim nadzorom se preduzimaju dalje mjere i radnje na dokumentovanju ovog događaja. Kriminalistička obrada nad osumnjičenim licima je u toku.
Pročitajte još:

