Prvi ATT BiH turnir, održan u Brezi, uspješno je priveden kraju, a mladi članovi Taekwondo Akademija Tešanj-Šije ostvarili su zapažene rezultate i još jednom pokazali da se predan rad i trud uvijek isplate.
Ovo takmičenje bilo je posebno značajno jer je za većinu od 14 nastupajućih članova predstavljalo prvi zvanični nastup. Iako najmlađi, pokazali su hrabrost, borbenost i izuzetnu disciplinu, dostojno predstavljajući svoj klub.
Zlatne medalje osvojili su: Esma Šabanović, Amina Ahmić, Nela Ramić, Ejna Merdić, Nadia Deljkić, Abbas Ramić, Šemso Hadžić i Vedad Šahman
Srebrene medalje pripale su: Semir Halilović, Afan Bradarić, Džana Kulovac, Eman Unkić i Hamza Dugalić
Bronzanu medalju osvojio je: Isak Sinanović
Turnir u Brezi bio je pravi test za najmlađe članove kluba, ali su oni položili ispit s odličnom ocjenom. Njihova energija, sportski duh i želja za pobjedom nagovještavaju svijetlu budućnost ovog kolektiva.
Iz kluba su uputili iskrene čestitke svim takmičarima, kao i njihovim roditeljima koji su izdvojili svoje vrijeme, došli podržati djecu i svojim navijanjem dali dodatni vjetar u leđa budućim šampionima.

