Danas su počeli radovi na rekonstrukciji i sanaciji lokalne ceste na dionici od zgrade MUP-a do Srednjoškolskog centra u Tešnju.
Izvođač radova je kompanija Dobojputevi d.d. Doboj Jug.
Tokom izvođenja radova saobraćaj će se na ovoj dionici odvijati naizmjenično jednom saobraćajnom trakom, uz odgovarajuću saobraćajnu signalizaciju.
Nadležni pozivaju građane i sve učesnike u saobraćaju da voze opreznije u zoni radova, poštuju postavljenu signalizaciju te pokažu razumijevanje i strpljenje tokom trajanja radova.

