Mirnes Tukić, načelnik općine Doboj Jug ugostio je u svom kabinetu Vijeće učenika Osnovna škola ‘21. mart’ zajedno sa direktoricom Azrom Denjalić.
Tokom sastanka razgovarano je o uslovima školovanja, mogućnostima nastavka obrazovanja za učenike završnih razreda, ali i o budućnosti mladih u lokalnoj zajednici i Bosni i Hercegovini.
Učenici su istakli želju da svoje znanje i trud jednog dana ulože u razvoj lokalne zajednice, šaljući pozitivnu poruku da mladi i dalje vide perspektivu u svojoj sredini.
Predstavnici Vijeća učenika uručili su načelniku zahvalnicu za dosadašnju podršku i pomoć radu škole, naglašavajući značaj saradnje između lokalne zajednice i obrazovnih institucija.

