Nezadovoljni radnici Krivaje iz Zavidovića stigli su pred Vladu FBiH da iskažu nezadovoljstvo svojim statusom.
– Bili smo prisiljeni da dođemo pred Vladu FBiH. Prije 15 dana smo obavijestili Vladu FBiH, to jeste Gradska uprava s kojom smo imali zajednički sastanak, na kojem se Ministarstvo obavezalo da će u roku od 10 dana Zavod za zapošljavanje i Razvojna banka iznijeti prijedlog prema Ministarstvu. Da bi u roku od 15 dana ministar trebao da predoči Vladi FBiH i Parlamentu da se konačno riješi pitanje Krivaje. Poslali smo Vladi obavještenja da izlazimo na mirne proteste, do danas nam se niko nije obratio. Naveli smo da nećemo otići odavde dok nam se neko ne obrati, tražimo da to budu premijer Nikšić i ministar Lakić, jer njihovi savjetnici su nas zamajavali – poručio je Rasim Mujkić.

