NK TOŠK dobio novog šefa stručnog štaba

/

NK TOŠK Tešanj obavještava javnost da je postignut dogovor sa gospodinom Dženanom Hošićem, koji će tako postati novi šef stručnog štaba našeg kluba!

Dženan Hošić je rođen 13. marta 1976. godine u Sarajevu. Svoju igračku karijeru započeo je u Famosu iz Hrasnice a još je nastupao za FK Sarajevo, te FK Velež Mostar u Bosni i Hercegovini, dok je inostrani angažman imao u Anzhi Makhachkala, JSP Szczakowianka Jaworzno, Klub Piłkarski Zagłębie Sosnowiec gdje je i završio svoju karijeru.

Trenerski put gospodina Hošića započeo je baš kao i igrački u Famosu iz Hrasnice, a u nastavku svoje trenerske karijere kao šef stručnog štaba predvodio je i ekipe NK Bosna Visoko, FK Olimpik Sarajevo, FK Goražde, NK Gošk Gabela, BFK Simm Bau Kosova, FK Zvijezda 09.

Gospodinu Hošiću želimo dobrodošlicu u naš grad i klub, te mnogo sreće i uspjeha na klupi našeg TOŠK-a, saopšteno je na zvaničnoj stranici NK TOŠK-a.

Ukoliko imate vijest a želite to podijeliti s nama pošaljite nam sadržaj putem kontakt forme. Ako imate najavu događaja ili poznajete neku osobu o kojoj biste voljeli da čitate budite slobodni da nas kontaktirate. Osim kontakt forme Vaše materijale možete slati i putem vibera na broj 061/388-818 NAPOMENA: PUTEM OVE FORME SE NE MOŽETE PRIJAVLJIVATI NA OGLASE ZA POSAO. MOLIMO VAS DA KORISTITE MAIL ADRESE NAVEDENE U OGLASIMA.


Povezani postovi

Porodica Hotić: Otac i dva sina košarkaški čarobnjaci

Rođena i košarkaška braća Arfan i Selman Hotić koji...

Lana Pudar večeras pliva za novu medalju, opet najmlađa od osam takmičarki

Lana Pudar, najbolja bosanskohercegovačka plivačica, večeras će u Beogradu...

Novi uspjeh Amela Tuke: U Madridu istrčao svoj najbolji rezultat ove sezone na 800 metara

Tuka je prethodni ovosezonski rekord ostvario prošlog mjeseca na...

Edin Džeko otkrio dokad planira igrati za reprezentaciju BiH

Uoči prijateljskog susreta između Engleske i Bosne i Hercegovine,...