Tešanj ponosan na svoje šampione: Zlatne Nadina Mehmedović i Nihada Hodžić

/

Nadina Mehmedović osvojila je zlatnu medalju na Olimpijskom bodovnom turniru u Makedoniji – Skoplju, nakon što je u finalu slomila otpor reprezentativke Turske. Nadinin trijumf donosi Bosni i Hercegovini velike bodove na Olimpijskoj i Svjetskoj bodovnoj listi, budući da je nastupala za perspektivni tim svoje zemlje.

Ova pobjeda dolazi kao veliki podstrek pred nadolazeće Evropsko seniorsko prvenstvo.

Nihada Hodžić također je osvojila zlatnu medalju na Svjetskom bodovnom turniru u Makedoniji, nakon što je u finalu pobijedila reprezentativku Turske koja je među najboljima na svijetu.

Ove dvije pobjede predstavljaju veliki uspjeh kako za Taekwondo savez Bosne i Hercegovine, tako i za Taekwondo akademiju Tešanj-Šije. Tešanj može biti ponosan na ove dvije djevojke.

Ukoliko imate vijest a želite to podijeliti s nama pošaljite nam sadržaj putem kontakt forme. Ako imate najavu događaja ili poznajete neku osobu o kojoj biste voljeli da čitate budite slobodni da nas kontaktirate. Osim kontakt forme Vaše materijale možete slati i putem vibera na broj 061/388-818