Održana konstituirajuća sjednica Općinske organizacije Snaga Naroda Tešanj

/

Poštovani građani Tešnja, dana 17 maja 2024 god. održana je konstituirajuća sjednica Općinske organizacije Snaga Naroda Tešanj.

Na ovoj važnoj sjednici, razgovarali smo o planovima i aktivnostima koje će našu organizaciju voditi kroz predstojeće izbore. Naš glavni cilj je da radimo u interesu svih građana Tešnja, promovirajući transparentnost, pravdu i razvoj naše općine. Na sjednici je dogovoreno nekoliko kljucnih koraka koje ćemo poduzeti kako bismo osigurali uspjeh na predstojećim izborima. Medju njima su:

  1. Intenzivnije komunikacija s građanima i otvaranje novih kanala za dvosmjerni dijalog.

2 .Organizacija javnih tribina i okupljanja kako bismo što bolje predstavili naš program i ciljeve

  1. Povećanje prisustva na društvenim mrežama radi efikasnijeg prenošenja naših poruka i angažiranja mlađih generacija.
  2. Razvijanje konkretnih projekata koji će direktno doprijeniti poboljšanju kvalitete života u našoj općini.

Međutim, želimo skrenuti pažnju na neprihvatljive pritiske koje vladajuća struktura vrši na  članove Snage Naroda Tešanj. Oštro osuđujemo svaki pokušaj uticaja na slobodnu volju naših članova. Takvi postupci nisu u duhu demokratskih vrijednosti i slobodnog izražavanja političkih uvjeranja.

Ukoliko imate vijest a želite to podijeliti s nama pošaljite nam sadržaj putem kontakt forme. Ako imate najavu događaja ili poznajete neku osobu o kojoj biste voljeli da čitate budite slobodni da nas kontaktirate. Osim kontakt forme Vaše materijale možete slati i putem vibera na broj 061/388-818 NAPOMENA: PUTEM OVE FORME SE NE MOŽETE PRIJAVLJIVATI NA OGLASE ZA POSAO. MOLIMO VAS DA KORISTITE MAIL ADRESE NAVEDENE U OGLASIMA.


Povezani postovi

Amina Kopić: Učenica generacije 2020 – 2024 “JU Srednje tehničke škole” Tešanj

Učenica generacije "JU Srednje tehničke škole" Tešanj je Amina...

Narcis Halilović predsjednik Bosanskog pozorišta Tešanj: U kulturu se jako malo ulaže

Gost našeg podcasta bio je Narcis Halilović, koji je...

MANN+HUMMEL pruža podršku mladim talentima: Ponosni smo što podržavamo obrazovanje

U MANN+HUMMEL BA vjerujemo da je obrazovanje temelj uspješne...

Tešanj: Pronađeno i uklonjeno neeksplodirano ubojno sredstvo

Kako je saopćeno iz Civilne zaštite općine Tešanj Operativni...