Šarić i Lelić ‘sredili’ Rudar u Tešnju, Simm Bau ubjedljiv

/

Tim iz Tešnja je ugostio Rudar iz Kaknja i slavio 2:0.

Mučio se TOŠK u prvom dijelu iako je bio bolji rival, a mrežu gostiju zatresao je u Kenan Šarić u 24. minuti.

Napada TOŠK i u nastavku, pa preko Sanjina Lelića nakon sjajne akcije i asistencije Islamovića dolazi do 2:0.

Pred sami kraj raspoloženi Kenan Šarić je pogodio prečku, te su gosti imali mnogo sreće.

Na kraju su teren pred sami kraj napustili Šarić i Islamović te dobili ovacije publike na Lukama.

U Maglaju sjajan meč BFK Simm Bau i Travnika.

Na kraju je završilo čak 5:1 za domaće uz veliki broj prilika na obje strane.

Simm Bau je poveo golom Tarika Sažića, a u jeku napada gostiju zatim Fazlić trese vlastitu mrežu i to je 2:0 pred sami kraj prvog dijela.

Husein Poturalić u 47. Minuti pogađa za 3:0. Tri minute kasnije bilo je već 4:0. Ovaj put je pogodio Salko Jazvin.

Travnik je imao svoje šanse, gotovo nemoguće promašaje su imali gosti, a uspjeli su tek smanjiti sa 11 metara preko Asima Zeca, piše Sportsport.

Konačnih 5:1 postavio je svojim drugim pogotkom Salko Jazvin.

Simm Bau je došao do prve pobjede ove sezone, a Travnik upisao prvi poraz.